TOP PONUKA: Exkluzívny 3 izbový byt, 119m2, CUBICON Residence

359 000,00€
Adresa: Stré Grunty, Bratislava IV
Kategória: Byty
Počet izieb: 3-izbový
Rozloha: 119 m²
Stav nehnuteľnosti: Staršia novostavba – do 15 rokov
Balkón: Áno
Výmera balkóna: 28,5 m²
Poschodie: 6
Počet poschodí: 7
Výťah: Áno
Konštrukcia: Železobetón
ID inzerátu: 342

BROTHERS vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný “black art” 3 izbový byt s výhľadom na Kamzík v Rezidencii Cubicon

 Výhody nehnuteľnosti

 Tento jedinečný, luxusne zariadený byt sa nachádza v CUBICON Residence na Starých Gruntoch. Predáva sa kompletne zariadený, je vybavený značkami najvyššej kvality. Výmera podlahovej plochy bytu je 90 m2, plus priestranná terasa 28,5 m2 s krásnym výhľadom, ktorá lemuje byt po celej dĺžke, východ na terasu je z každej izby. Výborne dispozične riešený. Nachádza sa na šiestom poschodí 7-poschodového bytového komplexu. Okná aj vstupné dvere na terasu sú hliníkové - posuvný zatvárací systém. Vykurovanie ako aj príprava na TÚV je zabezpečené centrálne. Prostredníctvom termostatov je možné teplotu v byte regulovať. Samozrejmosťou sú dve klimatizačné jednotky v obývacej izbe a spálni. Byt je svojim jedinečným “Black art” štýlom určený pre náročného klienta.

 K bytu patrí pivnica o rozlohe 2,5 m2. Orientacia bytu V-J. Uzavreté átrium pre rezidentov bytového komplexu, s množstvom zelene, relaxačných zón a detským ihriskom. Možnosť pohodlného bezplatného parkovania pred bytovým komplexom, na rezidenčnom parkovisku chránenom rampou, resp. v garáži pod bytovým domom. Benefitom je priame prepojenie s nákupnou Galériou CUBICON so širokou ponukou obchodov a služieb relaxačného a športového vyžitia, kde si ako rezident pohodlnete prejdete cez spoločné priestory.

V blízkosti je súkromná poliklinika, reštaurácie, ZOO, MHD, výborné priame spojenie do centra mesta, na dialnicu, alebo obchvat.

 

Bytový dom

poschodie

Intercom

Tehla

Výťah

 

Popis Projektu

CUBICON Residence, v kľudnej časti Bratislavy, v Mlynskej doline. Súčasťou bytových jednotiek sú terasy, balkóny, lodžie a zimné záhrady. V suteréne sú k dispozícii parkovacie státia a pivničné priestory.

Bytové domy projektu navzájom vytvárajú vnútorný dvor - vnútroblok, ktorého atraktívna zeleň poskytuje priestor pre oddych a relax.

Zaujímavosťou projektu je moderná architektúra, vysoký štandard používaných materiálov a naviazanosť na ponuku blízkych obchodov, služieb, relaxačného a športového vyžitia, ktoré sa nachádzajú v obchodnom centre Galéria CUBICON.

Lokalita

Zeleň, kľud, dostatok obchodov a služieb a výborné dopravné napojenie tak ako do centra Bratislavy tak aj na jej okraj vďaka novo vybudovanej trase D2 sú hlavnými prednosťami Mlynskej doliny.

 

CENA: 359.000 € plus možnosť kúpiť parkovacie státie v garáži v hodnote 15.600 €

KONTAKT NA MAKLÉRA: Ing. Lucia Rumanová, t.č.: 0905 562 717, e-mail: lucia.rumanova@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.


PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com