Byt, 1 - izbový, 30m2. Bratisava II - Podunajské Biskupice, Ligurčeková ulica

95 500,00€
Adresa: Ligurčeková, Bratislava II
Kategória: Byty
Počet izieb: 1-izbový
Rozloha: 30 m²
Stav nehnuteľnosti: Nová novostavba – do 2 rokov
Balkón: Áno
Výmera balkóna: 26 m²
ID inzerátu: 272

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj 1 izbový byt o výmere 30,01m2v novostavbe na Ligurčekovej  ulici v mestskej časti Podunajské Biskupice.

BYT:

Byt sa nachádza na prízemí dvojpodlažného bytového domu. Jedná sa o úplnú novostavbu (kolaudácia holobytu v novembri 2018). Byt má rozlohu 30,01 m2. Navyše k nemu prislúcha 26 m2 veľká záhrada orientovaná na juh, dostupná cez veľké terasové dvere z obývacej miestnosti a 12 m2 vyhradené parkovacie miesto hneď pred vchodovými dverami do bytu.

 

 

Dispozičné riešenie bytu:

 

Byt sa dispozične skladá zo vstupnej chodby s priestorom na vstavanú skriňu, z obývacej izby s kuchynskou časťou a východom do záhrady , predpríprava na klimatizáciu, predpríprava na opticky internet od Orange. Kúpeľňa je vybavená vaňou, WC a umývadlom so skrinkou a .

 

 

 

LOKALITA:

Moderné bývanie v tichom prostredí a v blízkosti prírody v hlavnom meste bude táto novovzniknutá ulica pre Vás vynikajúcou príležitosťou. Bývanie v tejto časti Podunajských Biskupíc sa vyznačuje bezpečnosťou a pokojom, ponúka veľké športové vyžitie a má perfektnú občiansku vybavenosť

CENA BYTU: 93.000,- € plus  provízia realitnej kancelárie BROTHERS®

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.


PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com