Dom , 6 - izbový , 301 m2 , Most pri Bratislave - Studené

565 000,00€
Adresa: Studené, Senec
Kategória: Domy a vily
Konštrukcia: Tehla
ID inzerátu: 24

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, priestranný a presvetlený rodinný dom s dobrou atmosférou, nachádzajúci sa v obci Most pri Bratislave, v časti Studené. Rodinný dom stojí v zabývanej časti obce. Pôvodný dom bol kompletne a kvalitne zrekonštruovaný v r. 1984, ďalšia rozsiahla rekonštrukcia bola zrealizovaná v r. 2014-2016: v dome sú nové všetky rozvody ( medené trubky), drevená podlaha na prízemí, drevené okná... Na poschodí sa nachádza plávajúca podlaha. Kompletný popis rekonštrukcie, ako aj informácie o výmene jednotlivých segmentov, Vám radi poskytneme na osobnej obhliadke.

Dispozícia domu: vstupná hala, z ktorej nasleduje optické aj funkčné rozdelenie domu na dve časti: - vpravo prízemie: samostatná izba slúžiaca ako jedáleň, obývacia izba s kuchyňou (s funkčným krbom), špajza, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou s bidetom, technická miestnosť s toaletou, ďalší skladovací priestor, spálňa

- vľavo schody na poschodie s predsieňou a šatníkom, schodište, priestranná otvorená miestnosť, 2 x izba, veľká obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa s toaletou a vaňou, zasklená lodžia. Tento priestor môže fungovať ako samostatná bytová jednotka.

Z obývacej izby na prízemí je výstup na terasu prestrešenú lexanom, vyloženú zámkovou dlažbou. Okná v izbe sú širokorozmerné, čo umožňuje krásny výhľad do udržiavanej, okrasnej záhrady, plnej odrastených, zdravých stromov.

Rozloha oboch podlaží je identická, 153,70m2, celková úžitková plocha domu je 300,70m2 + prestrešená terasa 24m2 + klenbová pivnica 50m2.

Celkovo je v rodinnom dome 6 priestranných izieb, 2 šatníky, 2 kúpeľne, 3 toalety + ďalšie miestnosti (viď pôdorys).

Pozemok má rozlohu 1.600 m2, okrem krásnej zelene, okrasných drevín, ovocných stromov a kvetovej výsadby sa tu nachádza drevený, uzatvárateľný domček, určený na úschovu záhradných pomôcok. Zadná polovica pozemku s rozlohou cca 800m2 je momentálne využívaná pre chov domácich poľnohospodárskych zvierat a ako zeleninová záhrada.

Pri rodinnom dome sa nachádza samostatný parkovací dom pre jedno auto, vo vnútri na dvore, na spevnenej ploche, je miesto pre dve autá, možnosť parkovania je aj pred rodinným domom.

Časť domu je podpivničená, pivnica je klenbová, určite ju ocenia milovníci vína na jeho uskladnenie, ako aj posedenie s priateľmi.

Dom je vhodný k priamemu nasťahovaniu, nevyžaduje žiadne závažné rekonštrukčné zákroky, je suchý. Momentálne prebieha kompletná rekonštrukcia strechy.

Mesačné náklady sú cca EUR 250,- pre 4 osoby. V rodinnom dome nie je zavedený plyn.

Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku rodinného domu, ktorý vyžaruje neopakovateľnú atmosféru, či už v jeho vnútri, alebo pri prechádzke po záhrade. Nejedná sa o novostavbu postavenú za účelom rýchleho predaja, ale o kvalitný rodinný dom pri výstavbe ktorého boli použité materiály vysokého štandardu.

Cena DOHODOU !!!

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850 , office@brothersreal.com

DOM ODPORÚČAM VIDIEŤ

Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com