Byt, 2 - izbový, 59.85m2, Bratislava I - Staré Mesto, Karpatská ulica

478,00€
Adresa: Karpatská, Bratislava I
Kategória: Byty
Počet izieb: 2-izbový
Rozloha: 59.85 m²
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Poschodie: 5
Počet poschodí: 5
Výťah: Áno
ID inzerátu: 188

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom moderný 2 izbový byt na Karpatskej ulici.   

BYT :

Ponúkame na prenájom krásny 2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt v Starom Meste o výmere 59,85m2. Byt sa nachádza na 5/5 poschodí v tehlovom dome  s modernizovaným výťahom. Bytový dom bol naposledy rekonštruovaný v roku 2016. Byt sa prenajíma so spotrebičmi bez nábytku. V byte je zabudovaná klimatizácia s výduchmi v každej izbe so samostatným ovládaním. V dome je k dispozícii spoplatnená práčovňa so sušičkou. Priestor pred domom a časť spoločných priestorov moniturujú kamery. Bytový dom má prístup na čipový systém. K dispozícii je aj poštová schránka vo vchode bytového domu. K apartmánu je možnosť si prenajať parkovací pruh (2 parkovacie státia za sebou) za cenu 110,-€/mesiac.

VÝHODY:

centrum mesta

- výborná občianska vybavenosť

- skvelá dostupnosť MHD

  

 

LOKALITA:

Bratislava – Staré Mesto

CENA NÁJMU:   478,-€ + 126,-€ energie a služby (energie, teplá a studená voda a internet - samostatný wi-fi router). Nájomca si môže cez spoločnosť UPC objednať televízny signál.

  

Ohľadne sprostredkovania  kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ


PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com