Byt, 2 - izbový, 80m2,Bratislava III - Nové Mesto , Belehradská ulica

600,00€
Adresa: Belehradská, Bratislava III
Kategória: Byty
Počet izieb: 2-izbový
Rozloha: 80 m²
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Poschodie: 5
Počet poschodí: 5
Výťah: Áno
ID inzerátu: 179

Realitná kancelária BROTHERS Vám  ponúka na prenájom vkusný 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií v širšom centre Bratislavy na Belehradskej ulici.

BYT:

Priestranný 2- izbový podkrovný byt na Belehradskej ulici v širšom centre Bratislavy o rozlohe podlahovej plochy 80 m2, na piatom poschodí (5/5) s výťahom. Byt tvorí chodba (11,24m2), dve izby (24,73m2 a 13,24m2), kuchyňa (11,33m2), kúpeľňa (9,9 m2) a samostatné WC (0,90 m2). K bytu je k dispozícii aj pivnica. Byt je prakticky riešený. Jedna izba je samostatná a nepriechodná (spálňa), druhá väčšia izba je priechodná smerom do kuchyne. Byt pôsobí priestranne. Je po kompletnej rekonštrukcii (okná, podlahy, kuchynská linka a WC). V kúpeľni sa nachádza vaňa a vstavaný sprchovací kút. Byt je čiastočne zariadený.

 

VÝHODY:

 

Širšie centrum Bratislavy

výborná občianska vybavenosť – v blízkosti sú potraviny, reštaurácie, pohotovostná lekáreň, pohotovostný zubár, škola; autobusová, električková a trolejbusová zástavka

Tehlová stavba s výťahom

 

LOKALITA:

Byt sa nachádza v širšom centre Bratislavy v blízkosti všetkých dopravných uzlov. Poskytuje výbornú občiansku vybavenosť.

 

CENA Prenájmu: 600,-EUR mesačne vrátane energii.

 

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.


PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com