Byt, 2 - izbový, 48m2, Bratislava II - Ružinov, Perla Ružinova

650,00€
Adresa: Perla Ružinova, Bratislava II
Kategória: Byty
Počet izieb: 2-izbový
Rozloha: 48 m²
Stav nehnuteľnosti: Staršia novostavba – do 15 rokov
Balkón: Áno
ID inzerátu: 172

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt s parkovacím státim v NOVOSTAVBE Perla Ružinova na Mierovej ulici BA II.

BYT:

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o výmere 48 m2 s balkónom. Byt sa nachádza na 8 poschodí a je po čerstvej kolaudácii v druhej etape výstavby projektu Perly Ružinova. Celý byt je otočený na Východnú stranu do tichej časti Ružinova lemovanej zeleňou, mimo rušných ciest Mierová a Gagarinova. Byt sa prenajíma nezariadený. KTV a internet prislúcha k cene nájmu. K bytu prislúcha parkovacie státie v podzemnej garáži.

DISPOZÍCIA BYTU:

V byte sa nachádzajú kvalitné podlahy, ktoré dopĺňa nábytok nasledovne : kuchynská linka nemeckej značky disponuje elektrickou rúrou, varnou doskou, digestorom, zabudovanou umývačkou riadu a zabudovatelnou chladničkou. Z obývačky aj zo spálne je výstup na balkón. V kúpelni so sprchovým kútom sa nachádza skrinka s odkladacím priestorom, umývadlo, zrkladlo s LED osvietením.

VÝHODY:

Kompletná občianska vybavenosť poskytuje všetky služby. V blízkosti sa nachádza Park Andreja Hlinku, reštaurácie, kaviarne, poliklinika, nemocnica, obchody, banky. Výborná dopravná dostupnosť autom i MHD.

CENA:    650,- EUR vrátane energií

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu +421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.


PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com