Ubytovňa, 217m2, Miloslavov-Alžbetin dvor

154 000,00€
Adresa: Alžbetin dvor, Senec
Kategória: Hotely a reštaurácie
ID inzerátu: 156

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zariadenú a zabehnutú ubytovňu, ktorá sa nachádza v obci Miloslavov časť Alžbetin dvor, okres Senec, v okrajovej časti s dobrou občianskou vybavenosťou len 11km od Bratislavy.

Ubytovňa je rozdelená na dve samostatne časti s vlastným sociálnym vybavením a ponúka kapacitu 23 lôžok. Každá časť má vlastný vchod. Dom prešiel rekonštrukciou v roku 2006 (voda, kúrenie, elektrika) a v roku 2017 sa vymenil nový plynový kotol.

V prednej časti sú 3 samostatné izby, jedáleň s kuchyňou, samostatné WC a samostatná kúpeľňa s pračkou a sprchovacím kútom. Kuchyňa je tvorená kuchynskou linkou, chladničkou, mikrovlnkou, mrazničkou, plynovým šporákom a potravinovou skriňou. V strede kuchyni sa nachádza kuchynský pult kde je zabudovaný plynový šporák.

V zadnej časti sa nachádzajú dve menšie izby, samostatná malá kuchynka s varičom, sociálne zariadenia (WC a kúpeľňa), malá chodba s vlastným vchodom. Ubytovňa je čiastočne podpivničená, kde sa nachádzajú priestory na ďalšie využitie.

Rodinný dom, sa využíva ako ubytovňa  už pár rokov. Za roky svojho pôsobenia má svoju klientelu. (Ubytovňa sa predáva  aj s nájomníkmi). Ubytovňa, je využívaná celoročne.

Predáva sa kompletne so všetkým zariadením.

Objekt je vzhľadom na svoju polohu a dispozičné riešenie vhodný aj na sídlo firmy, prevádzku lekárskej ambulancie, materskej škôlky, jazykovej školy, cvičiace štúdio, atď.

ENERGIE: cca 140 €/mesačne

Ubytovňa:

tehlový dom

5 priestranných izieb

zastavaná plocha 217m²

plocha pozemku 794m²

samostatne stojaci

drevené okná + žalúzie

vykurovanie je plynové

strecha – ihlanová

škridla

1 altánok

Studňa

vonkajšia presklená terasa

ubytovňa prešla čiastočnou rekonštrukciou – nové vchodové dvere, vymenené všetky dvere do izieb, prerobené toalety a sprchový kút

možnosť parkovať pred domom aj vo dvore

Objekt je napojený na všetky inžinierske siete - plyn, vodovodné, elektrické a kanalizačné prípojky

 

POZEMOK:

794 m², rovinatý, oplotený

prístupová cesta asfaltová

dva samostatné vchody na pozemok

na pozemku je pekná udržiavaná zeleň

automatické zavlažovanie

 

OKOLIE:

Miloslavov sa skladá z dvoch miestnych častí – Alžbetin dvor a Miloslava, ktoré sú od seba vzdialené zhruba 2km. Dostupnosť z hlavného mesta je riešená frekventovaným autobusovým aj vlakovým spojením. V dedine sa nachádza materská škola, základná škola, obecný úrad, autobusová a vlaková stanica, 2 potravín, zmrzlina, kostol, športové ihrisko  (futbal, nohejbal, tenis, volejbal ) manikúra, pedikúra, kaderníctvo, salón krásy, lekáreň, obvodný lekár, možnosť športovať.

 

CENA: 154.000 € vrátane provízie realitnej kancelárie BROTHERS REAL.Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

 

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com