Byt, 2 - izbový, 67.94, Bratislava I - Staré Mesto, ulica K Lomu

259 900,00€
Adresa: K lomu, Bratislava I
Kategória: Byty
Počet izieb: 2-izbový
Rozloha: 67.94 m²
Stav nehnuteľnosti: Nová novostavba – do 2 rokov
ID inzerátu: 124

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj vkusný 2 izbový byt v 8 ročnej novostavbe na ulici K Lomu v atraktívnej lokalite Staré Mesto v blízkosti vyhľadávaného lesoparku Železná Studienka.

BYT:

Priestranný 2 izbový byt s podlahovou plochou 67,94 m2 a 38,6 m2 terasou sa nachádza na prízemnom poschodí 4 poschodového bytového domu s 30 bytovými jednotkami.

K bytu prislúcha garážové státie v suteréne bytového domu.

 

Dispozičné riešenie bytu:

  • Vstupná chodba so šatníkovou skriňou

  • Obývacia miestnosť s kuchyňou a jedálenskou časťou

  • Spálňa so šatníkom a vstupom do prechodnej kúpeľne s vaňou

  • Samostatná toaleta

 

Z obývacej miestnosti rovnako ako zo spálne sa dá dostať na rozľahlú terasu, prislúchajúcu k bytu. Na ktorej sa nachádza schodisko vedúce do spoločnej záhrady.

 

V byte sú použité kvalitné materiály, ako 18mm dubová drevená podlaha, keramická gresová dlažba v kúpeľni, kvalitné elektrospotrebiče a nábytok vyrobený na mieru.

V byte je plynový kotol zn.Wolf, ktorý zabezpečuje vykurovanie bytu a ohrev vody.

 

Náklady na prevádzku bytu pre 3 osoby sú cca.130,-€ + elektrina podľa spotreby

LOKALITA:

Bytový dom sa nachádza vo výbornej lokalite v blízkosti vyhľadávanej rekreačnej zóny a najväčšieho lesoparku Železná studienka v centre mesta Bratislava. Okolie bytového domu disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V bezprostrednej blízkosti je les, vhodný na šport a prechádzky v každom ročnom období. Oblasť je bezpečná a kľudná. Byt spadá pod MS časť Staré mesto a majitelia majú nárok na rezidenčné parkovanie v celom Starom meste (poplatok 10Eur/rok).

 

CENA BYTU:  280.000,- EUR

 

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com