Pozemky o výmere 600m2, Miloslavov časť Vínna Alej II

113,00€
Adresa: Vínna Alej, Senec
Kategória: Pozemky
ID inzerátu: 103

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na predaj 7 pozemkov. Ide o pokračovanie ďalšej výstavby   Vinna Alej II. Pozemky sa nachádzajú iba par km od Bratislavy v lokalite Miloslavov, časť Miloslava – Vínna Alej. 

Pozemky: 
V ponuke je 7 pozemkov o výmere 600 m2 a 601 m2 . Nachádzajú sa v intraviláne obce, v novo vybudovanej lokalite. Vybudovanie IS (voda,kanalizacia, elektrika) je naplánované na koniec roka 2019. Ide o krásne a slnečné pozemky. Prístupová asfaltová cesta, ktorá je už čiastočne k pozemkom vybudovaná,   bude odovzdaná obci. Ide o tichú lokalitu, mimo hlavného ťahu. Zastavanosť pozemku je určená podľa územnoplánovacej informácie obce Miloslavov. Pri pozemkoch 600 m2 je 25%.

Cena za pozemok je 113 €/m2 s DPH.

OKOLIE:
Miloslavov je obec, ktorá sa skladá z dvoch častí - Alžbetin Dvor a Miloslava. Vzdialená je od Bratislavy iba 10 km s dobrou a rýchlou dostupnosťou do mesta. Dostupnosť z hlavného mesta je riešená frekventovaným autobusovým aj vlakovým spojením. Pozemky sa nachádza medzi dedinami Alžbetin dvor a Miloslava. &ideálne riešenie si postaviť svoj vysnívaný dom, vďaka čomu si môžete naplno vychutnávať pokojné dni na záhrade. 

CENA: 110€/m2 s DPH vrátane provízie RK 

Bezplatne Vám vybavíme hypotekárny úver s čo najnižším úrokom. 

Pre viac informácií kontaktujte makléra:
 

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

 © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com