Byt - 4 izbový, 184 m2 - Bratislava I, Staré Mesto, Mudroňová

0,00 € / Celkom
Adresa: Mudroňova, Bratislava I
Stav: Novostavba
Typ inzerátu: Prenájom
Kategória: Byty
Úžitková plocha: 184 m2
ID inzerátu: 97

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom luxusný a slnečný byt s tromi splálňami a dvomi kúpeľňami na 2.poschodí v nádhernej lokalite hradného kopca s veľkou treasou a jedinečným výhladom na hrad a Slavín.

Výhody nehnuteľnosti

Tento luxusný byt sa nachádza v rezidencii Diplomat Park na Mudroňovej ulici. Jedná sa o 8 ročnú novostavbu. Byt pozostáva z 5 obytných miestností a príslušenstva, ktorými sú: vstupná hala, kuchyňa s jedálňo, obývacou časťou s krbom a knižnicou, 3x splálňa, 2x kúpeľňa, šatník. 2xWC,špajza a terasa s jedinečným výhľadom. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 184 m2. Nehnuteľnosť sa vyznačuje vyhotovením v nadštandarde. K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto v garáži a pivnica. Jedinečnosť ponuky spočíva v možnosti využivania spoločenskej miestnosti s vlastnou kuchyňou a toaletami umiestnenou na prízemí ako aj záhrad plných okrasných kvetov, drevín a detským ihriskom. Výhodou tohto bývania je jeho centrálna poloha, pešia dostupnosť do centra mesta, blízkosť MHD, škôl, škôlok, občianskeho vybavenia. Byt je možné prenajať aj so zariadením.

Popis bytu :

Vstupná hala so vstavanými skriňami a WC. Obývačka s terasou a knižnicou, spojená s kuchyňou so vstavanými spotrebičmi značky Miele: varná doska, umývačka riadu, rúra. Z kuchyne prechod do špajze, ktorá je vybavená úložným policovým systémom a chladničkou s mrazničkou. Z haly prechod do nočnej časti bytu s 3 spálňami so vstavanými skriňami.. Z hlavnej spálne vchod do kúpelne s dvoma umývadlami, práčkou, vaňou, WC a sprchovaím kútom. V hale sa nachádza aj ďalšia kúpeľňa, WC a system vsatavných skríň. Byt má podlahové kúrenie, klimatizáciu a vonkajšie black out žalúzie. Podlahy bytu tvoria drevenné parkety, mramor a keramické podlahy.

Bytový dom
8-ročná novostavba
Objekt monitorovaný kamerovým systémom
Správca objektu 
Intercom
Tehla
Výťah

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu.

+421907362850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Barbara Chisnell
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com