Kancelárske priestory , 180 m2 , Bratislava V - Petržalka , Vyšehradská ulica

0,00 € / celkom
Adresa: Vyšehradská, Bratislava V
Stav: Novostavba
Typ inzerátu: Prenájom
Kategória: Komerčné priestory
Počet izieb: Neuvedené
Úžitková plocha: 180 m2
ID inzerátu: 92
Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka prenájom veľkorysého novozariadeného kancelárskeho 180m2 priestoru .  Nachádza sa v novostavbe bytového domu na prízemí s vlastným vchodom.  Ideálny na kancelárske účely, dizajnérske štúdio alebo marketingovú agentúru.
 
Jednostlivé miestnosti sú oddelené sklenenými panelmy, pričom panely medzi chodbou, rokovacou  miestnosťou a centrálnou časťou priestoru sú posuvné. Pri ich zasunutí vznikne jeden veľký otvorený priestor. Medzi dvomi kanceláriami je sklenená stena s  tekutými kryštálmy , ktoré na diaľkové ovládanie umožňujú nastavenie priehľadnosti skla.
 
Priestor je členený na: vstupnú chodbu s recepciou, malú rokovaciu miestnoť, veľkú rokovaciu miestnosť, centrálna spoločenská miestnosť s  barovým pultom a zabudovanými kuchynskými spotrebičmi- rúra, šporák, umývačka, chladnička. Dve oddelené toalety, sprchový kút, archív/sklad, päť samostatných slnečných kancelárií s výhľadom na zeleň a hrad Hainburg.
 
Priestor sa odstupuje plne zariadený. Nábytok španielskej zn. ACTIU, vo všetchých kanceláriach zdravotné kancelárske stoličky. Osvetlenie je riešené dizajnovými LED svetlami. V celom priestore je alarm.
 
V krátkej pešej dostupnosti výborná reštaurácia s obedovým menu. V okolí sa nachádza projekt Slnečnice s vybudovanou komunálnou infraštruktúrou.
 
VÝHODY PRIESTORU:
 
• KRÁSNA  TICHÁ LOKALITA  S VÝHĽADOM NA ZELEŇ A HAINBURGSKÝ HRAD Z KAŽDEJ KANCELÁRIE
• SAMOSTATNÝ VCHOD
• 7 PARKOVACÍCH MIEST PRIAMO PRED VCHODOM
• NAMIERU DIZAJNÉRSKY INTERIÉR
• SKLENNÉ PRVKY S POCITOM VZDUŠNOSTI PRIESTORU
• NÍZKE MESAČNÉ NÁJOMNÉ
• KOMUNÁLNA INFRAŠTRUKTÚRA V PEŠEJ DOSTUPNOSTI
• ÚLOŽNÁ MIESTNOŤ
 
 
Cena zahŕňa províziu pre realitnú kanceláriu
 
Nízky mesačný nájom/ zahŕňa nájomné, servisné poplatky, prenájom parkovacích miest/
 
 Cena dohodou 
 
Pre viac informácií kontaktujte realitnú kanceláriu:
+421 907 362 850 , office@brothersreal.com
 
© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Barbara Chisnell
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com