Dvojgarsónka, 46m2, Bratislava V - Petržalka, Šusteková ulica

119 900,00 € / celkom
Adresa: Šustekova, Bratislava V
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Predaj
Kategória: Byty
Počet izieb: 2 izby
Úžitková plocha: 46 m2
ID inzerátu: 446

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj  zrekonštruovanú dvojgarsónku v Petržalke na Šustekovej ulici.

  

BYT:

Nachádza sa na 4. z 12 poschodí bytového domu.  Úžitková plocha bytu je 46 m2 vrátane dvoch loggií. K bytu prináleží aj pivnica priamo na poschodí o výmere 2,2 m2. V rámci rekonštrukcie boli menené rozvody vody, elektriny, stupačky, bezpečnostné dvere Sherlock, vymurované kuchynské jadro a kúpeľňa s WC vrátane novej sanity.DISPOZÍCIA BYTU:

Byt pozostáva zo vstupnej predsienky, izby prepojenej s kuchyňou s výstupom na loggiu a izby taktiež s výstupom na loggiu. Kupeľňa je vybavená vaňou a WC.

VÝHODY:

Byt je situovaný na začiatku Petržalky. Čistý vchod, príjemní susedia, č byty na poschodí. Z bytu je krásny výhľad. Parkovanie je bezproblémové v okolí domu. Výborná dostupnosť do centra aj ostatných častí Bratislavy, napojenie na diaľničný obchvat.

CENA: 119.990,- € vrátane provízie RK, ktorá zahŕňa sprostredkovanie, právny a realitný servis spojený s kúpou nehnuteľnosti.

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Jana Cedulová
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com