Byt, 2 - izbový, 46,67m2, Bratislava II - Tomášiková ulica

175 000,00 € / celkom
Adresa: , Bratislava III
Stav: Pôvodný stav
Typ inzerátu: Predaj
Kategória: Byty
Počet izieb: 2 izby
Úžitková plocha: 46.67 m2
ID inzerátu: 420

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe NIDO, s parkovacím státím v cene bytu, pri jazere Kuchajda, na Tomášikovej ulici v mestskej časti Nové Mesto.

BYT:

Slnečný byt s podlahovou plochou 46,67 m214,48 m2 terasou sa nachádza na vyvýšenom prízemí.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby prepojenej s kuchynskou časťou, spálne, šatníka, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety.

Byt sa predáva v štandarde, ktorý zahŕňa podlahy, sanitu, prípravu na klimatizáciu, súčasťou kúpeľne je samostatné výhrevné teleso a podlahové kúrenie.

Na terase je zrealizovaný vývod vody na polievanie trávnika.

V cene bytu je zahrnuté aj parkovacie státie v garáži.

 

BYTOVÝ KOMPLEX NIDO:

 

Novostavba NIDO sa nachádza na juho – východnej strane Kuchajdy, na rohu Trnavskej a Tomášikovej ulice. Komplex je uzavretý a verejnosti neprístupný

Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka, OC Kaufland, Fresh Market). Dobrá dostupnosť do ostatných častí Bratislavy ako aj na ďialničný obchvat.  

 

 

 

CENA BYTU:  175.000,-€

 

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Ing. Vladislava Krupjaková
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com