Garsónka, 34m2, Bratislava II - Ružinov, Oravská ulica

67 000,00 € / celkom
Adresa: Oravská, Bratislava II
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Predaj
Kategória: Byty
Počet izieb: Garsónka
Úžitková plocha: 34 m2
ID inzerátu: 406

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj garsónku po kompletnej rekonštrukcii na Oravskej ulici v Bratislave-Ružinove, neďaleko Dulovho námestia.

BYT:

Nachádza sa v suteréne bytového domu na Oravskej ulici v bytovom dome, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Byt bol takisto v minulosti kompletne zrekonštruovaný: elektrina, plastové okno, kuchyňa, kúpeľňa. Byt je vedený ako nebytový priestor s možnosťou preklasifikovania na apartmán/byt. Je vhodný ako štartovací byt pre mladých ľudí, ktorí vedia oceniť dobrý pomer cena/kvalita a výhody lokality, kde do centra mesta je 10 min. pešo.


DISPOZÍCIA BYTU:

Byt pozostáva z obývacej izby vybavenej veľkým oknom, samostatnej kuchyne, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. Vykurovanie je samostatné plynovými gamatkami, ohrev vody je takisto samostatný na elektrinu. Okno je otočené do dvora, ktorý patrí bytovému domu  a je možné ho využívať. V byte sú dve vstavané skrine. K bytu prislúchajú 2 malé murované pivnice(2 x 1m2).

VÝHODY:

Byt je situovaný v príjemnej a obľúbenej časti Ružinova, ktorá už má charakter Starého mesta. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, obchody, reštaurácie, zabývané a bezpečné prostredie. V okolí je bezproblémové verejné parkovanie.

CENA: 67.000,- €

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Jana Cedulová
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com