Byt, 2 - izbový, 67m2, Bratislava II - Ružinov, Bajzová ulica

800,00 € / celkom
Adresa: Bajzova, Bratislava II
Stav: Novostavba
Typ inzerátu: Prenájom
Kategória: Byty
Počet izieb: 2 izby
Úžitková plocha: 67 m2
ID inzerátu: 405

Realitná kancelária BROTHERS Vám  ponúka na prenájom luxusný a slnečný 2izbový byt na 2.poschodí s výťahom v 5.p.novostavbe oproti hotelu Nivy.


Výhody nehnuteľnosti

Tento luxusný byt sa nachádza v blízkosti centa a je orientovaný na západ. Na poschodí sa nachádzajú ďaľšie dva byty. Byt pozostáva zo: vstupnej haly so zabudovaným šatníkom a knižnicou. Z haly vedie koridor do jednotlivých miestností – vľavo do samostatnej kuchyne a spálne, vpravo do kúpelne. Na konci koridoru sa nachádza priestranná obývačka.s balkónmi. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 67 m2. Nehnuteľnosť sa vyznačuje vyhotovením v nadštandarde. Výhodou tohto bývania je jeho centrálna poloha, pešia dostupnosť do centra mesta, blízkosť MHD, škôl, škôlok, občianskeho vybavenia. Byt je možné prenajať so zariadením.

Popis bytu:

Kuchyňa plne vybavená spotrebičmi: keramická varná doska, elektrická rúra, umývačka, mikrovlnná rúra, chladnička, mraznička a práčka. V kúpelni sa nachádza sprchovací kút a WC. V spálni je vbudovaná TV a izba má stropné  LED podsvietenie stropu. V obývačke vstavané skrine, vbudovaná TV s Maggio boxom, Bio krb, a východ na dva balkóny s výhladom do parku. Podlahy bytu tvorí plávajúca podlaha /v spálni koberec/, vyhrievaný radiátormi. V byte sa nachádza klimatická jednotka. Byt má na všetkých oknách vonkajšie žalúzie.

K bytu prislúcha vlastná garáž na -1p. prístup výťahom priamo z bytu

WIFFI

Satelitná TV

Cena prenájmu nezahŕňa mesačné prevádzkové poplatky vo výške 135,00Eur.

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu.

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Barbara Chisnell
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com