Obchodné priestory, 142m2, Bratislava III - Nové mesto , Račianska ulica

12,50 € / celkom
Adresa: Račianska, Bratislava III
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Prenájom
Kategória: Komerčné priestory
Počet izieb: Neuvedené
Úžitková plocha: 142 m2
ID inzerátu: 386

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom nadštandardné klimatizované obchodné priestory situované na strategickom mieste na Račianskej ulici.

OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM:

Výmera obchodných priestorov je 142 m2, nachádzajú sa na  prízemí budovy a sú výborne prístupné a viditeľné od hlavnej cesty.

BUDOVA:

Budova sa skladá z troch nadzemných podlaží s výťahom. Je zabezpečená kamerovým systémom a nájomný priestor je zabezpečený alarmom. Budova prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2014 a v súčasnosti je plne obsadená etablovanými nájomcami– Liebherr, Carl Zeiss, Bajk, Audioprotetika a ostatné.  V okolí je možnosť parkovania a k nájomnému priestoru je možnosť prenajať vonkajšie parkovacie státia pri budove.

LOKALITA:

Administratívna budova je situovaná v mestskej časti Nove Mesto na Račianskej ulici, ktorá zabezpečuje ideálne pracovné prostredie, ako aj skvelú dopravnú dostupnosť do centra mesta, ostatných častí Bratislavy a napojenie na diaľnicu D1. V pešej dostupnosti sa nachádzajú zastávky MHD (električka, autobus).  Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, v tesnej blízkosti sa nachádzajú reštaurácie s dennými menu a v okolí je dostatok možností na stravovanie a nákupy (OC POLUS).

CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 12,50 EUR/m2/mesiac + prevádzkové náklady  

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Bc. Katarína Némethová
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com