Pozemok,1 480m2, Senec, Réca

58 000,00 € / celkom
Adresa: , Senec District
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Predaj
Kategória: Pozemky
Počet izieb: Stavebný pozemok
Úžitková plocha: 1480 m2
ID inzerátu: 377

Realitná kancelária BROTHERS Vám  ponúka na predaj  ideálny stavebný pozemok v obci Réca o výmere 795 m2, určený na výstavbu rodinného domu.

POZEMOK:

Pozemok sa nachádza na okraji zastavaného územia obce  a je schválený v Územnom rozhodnutí obce Réca na výstavbu rodinného domu. Rozmery sú cca. 17,43 m x 45,5 m2 s tým, že uličná šírka je 17,43 m. Prístupová cesta je asfaltová. Na pozemku je elektrika a voda, plyn je cca. 10 m vzdialený a je potrebné ho dotiahnuť od susedného pozemku. Pod pozemkom sa nachádza zdroj kvalitnej vody, takže pri navŕtaní studne máte možnosť disponovať vlastnou vodou mimoriadnej kvality.   

 

 

CENA POZEMKU:  58.000,- € vrátane provízie realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa kompletný servis spojený s kúpou pozemku.

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Jana Cedulová
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com