Byt, 2 - izbový, 44m2, Bratislava III - Nové mesto, Šancová ulica

131 900,00 € / celkom
Adresa: Šancová,
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Predaj
Kategória: Byty
Počet izieb: 2 izby
Úžitková plocha: 44 m2
ID inzerátu: 373

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Šancovej ulici BA III. Nové Mesto.

BYT:

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 44 m2 po kompletnej rekonštrukcii v tehlovom dome. Nachádza sa na 2/5 poschodí. V rámci rekonštrukcie sa vykonala výmena elektroinštalácie, rozvodov vody, výmena podlahových obkladov a dlažieb. Osadenie nových obložkovaných zárubní, interiérových dverí, novej kuchynskej linky vrátane sklokeramickej varnej dosky, rúry na pečenie a digestora.

 

DISPOZÍCIA BYTU:

Pri vstupe chodbou nasleduje toaleta, kúpeľňa so sprchovým kútom, obývacia izba s kuchynskou linkou, samostatná izba. Byt sa nachádza v obytnom súbore UNITAS, ktorý prešiel kompletnou  rekonštrukciou. Vstup do bytu je z pavlače.

VÝHODY:

Kompletná občianska vybavenosť poskytuje všetky služby. Blízko  Račianske a Trnavské mýto a tiež aj do centra.Výborná dopravná dostupnosť autom i MHD.

 

CENA: 131.900,- EUR vrátane provízie za právny servis a sprostredkovanie

 

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Bc. Katarína Némethová
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com