Byt, 3 - izbový, 77.72m2, Bratislava V - Petržalka, Rovnianková ulica

750,00 € / celkom
Adresa: Rovniankova, Bratislava V
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Prenájom
Kategória: Byty
Počet izieb: 3 izby
Úžitková plocha: 77.72 m2
ID inzerátu: 358

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom veľký 3 izbový byt v strede Petržalka na Rovniankovej ulici.

BYT:

Svetlý 3 izbový byt s podlahovou plochou 88 m2 a dvoma loggiami sa nachádza na 4. poschodí 12 poschodového panelového domu. Byt je veľmi dobre dispozične riešený. V byte sa nachádza samostatná vybavená kuchyňa, spálňa s manželskou posteľou a veľkou vstavanou skriňou, zariadená obývacia miestnosť a 1 malá nepriechodná izba.  

Byt voľný od 1.1.2019

LOKALITA:

Byt je situovaný v strede mestskej časti Petržalka. Lokalita disponuje potrebnou občianskou vybavenosťou, školy, škôlky, nákupné centrum Kaufland. Sieť MHD 2 minúty od domu. Široké možnosti aktívneho oddychu.  

CENA BYTU: 750,- EUR vrátene energií, KTV a internetu

 

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Ing. Vladislava Krupjaková
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com