Byt, 3 - izbový, 159m2, Bratislava II - Vrakuňa, Bebravská ulica

650,00 € / celkom
Adresa: Bebravská, Bratislava II
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Prenájom
Kategória: Byty
Počet izieb: 3 izby
Úžitková plocha: 159 m2
ID inzerátu: 347

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom luxusný, kompletne zariadený 3 izbový byt s veľkometrážnou terasou a loggiou v mestskej časti Vrakuňa na Bebravskej ulici. K bytu prislúcha garáž v podzemí bytového domu.

BYT:

Nachádza sa na 8 z 8. poschodí. Vnútorná plocha bytu je 95 m2 + terasa 50 m2 + 2x loggia (každá po 14 m2). Byt sa prenajíma kompletne zariadený
- nový kuchynská linka so spotrebičmi
- nové podlahy a okná
- čerstvo vymaľovaný
- krb
Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, zariadenej obývacej izby s krbom, 2x izba, kúpeľňa s rohovou vaňou, šatník, terasa, 2x loggia.

 

VÝHODY:

Byt je situovaný na začiatku mestskej časti Vrakuňa. Lokalita ponúka pokojné bývanie v blízkosti ramena Malého Dunaja a Vrakunského lesoparku,  s kompletnou občianskou vybavenosť a výbornou dopravnou dostupnosťou (autom, MHD) a napojením na diaľničný obchvat D1. 

CENA MESAČNÉHO NÁJMU 650 EUR/mesiac + 150 EUR/mesiac energie (vrátane garáže)

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Ing. Vladislava Krupjaková
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com