Byt, 2 - izbový, 44m2 , Bratislava IV -Lamač, ulica Na Barine

500,00 € / celkom
Adresa: Na barine, Bratislava IV
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Prenájom
Kategória: Byty
Počet izieb: 2 izby
Úžitková plocha: 44 m2
ID inzerátu: 345

Prenájom vkusne zariadeného 2-izbového bytu v Bratislave-Lamači, ul.Na Barine.

BYT:

Nachádza sa na 2.poschodí bytového domu.  Úžitková plocha bytu je 43,5 m2  + priestranná loggia o výmere 6 m2. Byt je zrekonštruovaný a  kompletne nanovo zariadený. K bytu je možnosť prenajať si parkovacie státie v hromadnej garáži za 25,- €/mes.

DISPOZÍCIA BYTU:

Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou, samostatnej priestrannej spálne s množstvom úložného priestoru a s výstupom na loggiu, kúpeľne s vaňou a práčkou spolu s WC. Na všetkých oknách je roletový tieniaci systém.

VÝHODY:

Byt je situovaný v pokojnej časti Lamača, v dosahu všetka občianska vybavenosť, obchody(Lidl), OC Bory Mall, neďaleko výjazd na diaľnicu. Bytový dom má bezbariérový vstup.

CENA MESAČNÉHO NÁJMU 500 EUR/mesiac + 100 EUR/mesiac energie +služby, možnosť prenájmu garážového státia v sume 25 €/mesiac.

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Jana Cedulová
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com