Byt, 3 - izbový, 72m2, Bratislava V - Petržalka, Tupolevova ulica

660,00 € / celkom
Adresa: Tupolevova, Bratislava V
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Prenájom
Kategória: Byty
Počet izieb: 3 izby
Úžitková plocha: 72 m2
ID inzerátu: 338

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom výborne dispozične riešený 3 izbový byt v obľúbenej lokalite v Petržalke na Tupolevovej ulici. Byt má tri nepriechodné izby, prešiel kompletnou rekonštrukciou a je ihneď dostupný.

BYT:

Nachádza sa na 6. z 12 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Úžitková plocha bytu je 72 m2. Byt pozostáva z predsiene, troch nepriechodných izieb, samostatnej kuchyne, kúpeľne a toalety, balkónu.

LOKALITA:

Byt je situovaný vo vyhľadávanej časti Petržalky, ktorá zaručuje kompletnú občiansku vybavenosť. V pešej dostupnosti obchody, potraviny, banky,  reštaurácie, kaviarne, školy, škôlky, lekárne, nemocnica.  Lokalita ponúka pestré možnosti aktívneho oddychu  a výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta, ostatných častí Bratislavy a napojenie diaľnicu D1.

CENA MESAČNÉHO NÁJMU 660 EUR/mesiac + 90 EUR/mesiac energie

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Jana Cedulová
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com