Byt, 3 - izbový, 87m2, Dunajská streda, Czibokova ulica

550,00 € / celkom
Adresa: Czibokova, Dunajská Streda
Stav: Novostavba
Typ inzerátu: Prenájom
Kategória: Byty
Počet izieb: 3 izby
Úžitková plocha: 87 m2
ID inzerátu: 337

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom exkluzívny 3 izbový byt v novostavbe, s parkovacím miestom, na Czibokovej ulici v Dunajskej Strede.

Priestranný 3 izbový byt sa nachádza na poschodí novostavby rodinného dvojdomu. Vstup do domu tvorí malá chodba, v ktorej sa nachádzajú schody vedúce priamo k vchodovým dverám bytu.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby s veľkou vstavanou skriňou, priestrannej obývacej izby prepojenou s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, 2 samostatných nepriechodných izieb, modernej kúpeľne s vaňou a toaletou a malej komory nachádzajúcej sa pri kuchyni. Byt je vybavený elektrickým vrátnikom s kamerovým systémom. Úžitková plocha bytu 87 m2 .

 

 

 

VÝHODY BYTU:

 

  • Novostavba

 

  • Podlahová plocha bytu, vrátane schodiska je 103 m2

 

  • Tepelné čerpadlo – nízke mesačné náklady

 

  • Parkovacie miesto prislúchajúce k bytu

 

  • Možnosť využívať aj ako kancelárske priestory

 

 

LOKALITA:

Byt je situovaný v tichej časti, medzi rodinnými domami, na začiatku Dunajskej Stredy. V lokalite je dobrá občianska vybavenosť. V okolí sa nachádza škola, škôlka, obchody Lidl, Billa, niekoľko reštaurácií. Dostupnosť do centra mesta 10 minút. Bezproblémové napojenie na hlavný ťah na Bratislavu.  

Byt sa prenajíma vybavený kuchynskou linkou, vrátane všetkých elektrospotrebičov  jedálenského stola so stoličkami. Voľný ihneď.

CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 450,-EUR/mesiac + 100,-EUR/mesiac energie

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.


PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Ing. Vladislava Krupjaková
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com