REZERVOVANÉ - Byt, 3 - izbový, 78m2, Bratislava II - Ružinov, Tekovská ulica

204 900,00 € / celkom
Adresa: Tekovská, Bratislava II
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Predaj
Kategória: Byty
Počet izieb: 3 izby
Úžitková plocha: 78 m2
ID inzerátu: 328

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívny, výborne dispozične riešený 3 izbový byt v blízkosti centra mesta na Tekovskej ulici. Byt je po kompletnej nadštandardnej rekonštrukcii a je situovaný v jednej z najvyhľadávanejších časti Bratislavy.

BYT:

Byt sa nachádza na 4. zo 4 poschodí zrekonštruovaného tehlového bytového domu bez výťahu. Úžitková plocha bytu je 78 m2 (z toho 3 m2 tvorí pivnica). Byt je výborne dispozične riešený a je rozdelený na dennú časť (obývačka s kuchyňou a jedálenskou častou) a nočnú časť (spálňa a detská izba). Nočná časť je orientovaná do tichého vnútrobloku s množstvom zelene. Byt prešiel kompletnou nadštandardnou rekonštrukciou a je zariadený kvalitným nábytkom a spotrebičmi.
Byt pozostáva z:
-predsiene
-priestrannej obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou (kvalitné vstavané spotrebiče) a jedálenskou časťou
-spálňu orientovanú do tichého vnútrobloku s príjemným výhľadom do korún stromov
-detskú izbu/3.izbu
- kúpeľňu s vaňou a opticky oddelenou toaletou

 

BYTOVÝ DOM:

Tehlový bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou:
- zateplený bytový dom
- novo zrealizovaná strecha (škridla)
- zrekonštruované spoločné priestory/chodby
- nové stúpačkyLOKALITA:

Byt je situovaný na hranici mestských častí Ružinov a Staré Mesto v širšom centre mesta. Byt sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejších časti Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou a s najvýraznejším rozvojom infraštruktúry. V pešej dostupnosti sa nachádzajú:
- historické centrum mesta
- promenáda pri Dunaji
- OC Eurovea
- OC Centrál
Lokalita poskytuje pestré možnosti aktívneho trávenia voľného času (cyklotrasa, fitness centrá, exteriérové športoviská, detské ihriská) a výbornú dopravnú dostupnosť do ostatných častí Bratislavy, ako aj napojenie na diaľnicu D1.


 

CENA: 204.900,-EUR vrátane kompletného odborného a právneho servisu realitnej kancelárie BROTHERS  

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 940 607 143, tomas.siffalovic@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Mgr. Lukáš Mucha MBA
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com