Dom - 4 izbový , 163 m2 , Miloslavov - Alžbetin dvor

199 000,00 € / celkom
Adresa: , Senec District
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Predaj
Kategória: Domy a vily
Počet izieb: 4 izby
Úžitková plocha: 163 m2
ID inzerátu: 32

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kvalitne postavený 4 – izbový rodinný dom s garážou( novostavba – holodom) v obci Miloslavov časť Alžbetin dvor.

DOM

4 – izbový

úžitková plocha 163m2

zastavaná plocha 200m2

plocha pozemku 859m2

novostavba rok 2017

samostatne stojaci

plastové okná – sedemkomorový PVC profil a izolačné trojsklo

zateplenie stien – 15cm polystyrén

strecha – betónová škridla Mediterran

steny – pezinská tehla Termobrik

podlahové kúrenie

garáž

prístupová cesta asfaltová

Rozmer miestností:

Zádverie 7,9m2, predsieň 16,4m2, kuchyňa 11,6m2, obývacia izba + jedáleň 42,3m2 so vstupom na terasu. Tri izby - 16,4m2, 16,6m2, 14,3m2, kúpeľňa 9,0m2, WC 2,2m2, kotolňa 4,8m2, garáž 21,2m2.

Izby nie sú priechodné, do každej izby je vstup z predsiene. V obývacej izbe je predpríprava na pripojenie krbu. Je tu spravená predpríprava na alarm, internetové rozvody v každej izbe.

Dom sa predáva ako holodom s možnosťou dokončenia na kľúč podľa priania klienta(obklady, dlažby a podlahové krytiny, sanita, interiérové dvere, kuchynská linka, krb, kotol - elektrický alebo plynový, maľby - vonkajšia fasádna maľba a interiérové maľby, vonkajšie spevnené plochy - parkovisko, chodník a terasa, oplotenie).

Fotodokumentácia z celej výstavby k dispozícii za účelom preukázania kvality prevedených prác. Predpokladaná cena za dokončenie "na kľúč" je 20 - 30 tisíc EUR.

OKOLIE:

Miloslavov je obec vzdialená necelých 11 km od Bratislavy a stelesňuje predstavu pokojného Bratislavského vidieka. Skladá sa z dvoch miestnych častí - Alžbetin Dvor a Miloslava, ktoré sú od seba vzdialené zhruba 2 km. Dostupnosť z hlavného mesta je riešená frekventovaným autobusovým aj vlakovým spojením. V pokojnej časti dediny si môžete naplno vychutnať pokojné dni a večery vo vašej záhradke, či na terase. V dedine sa nachádza materská škola, základná škola, miestny úrad, autobusová a vlaková stanica, potraviny, pošta, zmrzlina, kostol, športové ihrisko, manikúra, pedikúra, kaderníctvo.

CENA: 199 000€ vrátane provízie realitnej kancelárie BROTHERS REAL.

Rýchlo a bezplatne Vám vybavíme hypotekárny úver v akejkoľvek banke.

Meno: Gabriela Púčiková, kontakt: 0915 893 096

Email: gabriela.pucikova@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Bc. Renáta Stopiak
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com