Kaštiel, 14.560m2, Revúca, obec Licince

800 000,00 € / celkom
Adresa: , Revúca District
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Predaj
Kategória: Historické objekty
Počet izieb: Neuvedené
Úžitková plocha: 14.560 m2
ID inzerátu: 311

Realitná kancelária BROTHERS Vám prináša  exkluzívnu ponuku KAŠTIEL v Licinciach. Kaštieľ Dolný je situovaný v malebnej dedinke Licince v okrese Revúca na rozľahlom pozemku o výmere 14.560m2. Svojou polohou a veľkosťou je veľmi vhodným objektom na realizáciu rôznych projektov. V súčasnosti je kaštieľ možný plne obývať.

História a okolie:
Kaštieľ bol postavený koncom 18.storočia. Súčasná majiteľka ho kúpila v pôvodnom stave. Vdýchla doň život rozsiahlou rekonštrukciou. Vnútro kaštieľa zariadila kvalitným starožitným holandským nábytkom. Vyhrala súťaž za najkrajšie prerobený kaštieľ na Slovensku. Predok kaštieľa je zdobený nádhernou freskou Panny Márie. Tým pádom plní funkciu kultúrnej pamiatky.

V okolí kaštieľa sa nachádza nespočetne veľa možností na výlet. Jaskyne, termálne kúpaliská, nablízku je Slovenský kras, či Národný park Muránska planina.

Dispozícia:
Na prízemí kaštieľa (448m2) sa nachádzajú 2 spálne s kúpeľňami, 2 veľké spoločenské miestnosti, priestranná kuchyňa so spotrebičmi, 2 menšie miestnosti využívané na administratívne účely. Druhé poschodie (510m2) sa rozdeľuje na dve polovice. Prvú polovicu tvorí 6 spálni, ku každej patrí hygienické zariadenie. Na poschodí sa tiež nachádza jedna spoločenská miestnosť. Druhá polovica poschodia je príprava na podkrovie. Celý kaštieľ je podpivničený (228m2). Ku kaštieľu patrí ešte samostatne stojací rodinný dom (150m2) s 2izbovým bytom. Súčasťou kaštieľa je krásny, rozľahlý park.

Cena: 800.000,- € vrátane provízie a kompletného právneho servisu realitnej kancelárie BROTHERS

Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny poradca, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcii.

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.comPREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Mgr. Monika Muchová
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com