Kancelárske priestory, 297m2, Bratislava III - Rača, Výhonská ulica

8,20 € / celkom
Adresa: Výhonská, Bratislava III
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Prenájom
Kategória: Komerčné objekty
Počet izieb: Neuvedené
Úžitková plocha: 297 m2
ID inzerátu: 300

 

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardné klimatizované kancelárske priestory o výmere 297 m2 kancelárskych plôch vo výbornej lokalite v Rači na Výhonskej ulici s dostatkom parkovacích miest a výbornou dopravnou dostupnosťou v rámci Bratislavy a okolia.

DISPOZÍCIA:

Kancelárske priestory sú situované na celom jednom podlaží (3.nadzemné podlažie a pozostávajú z:

  • 6 x single room  - 99 m2

  • 2 x double room – 64 m2

  • 1 x open space – 134 m2

  • Sociálne zariadenia, kuchynka, spoločné priestory – 58 m2

 

BUDOVA:

Budova sa skladá z troch nadzemných podlaží a suterénu so skladom a technickým zázemím. V roku 2007 prešla kompletnou rekonštrukciou. Na prízemí sa nachádza recepcia a nadštandardne zariadená rokovacia miestnosť, ktorá môže byť v prípade potreby prenajatá na základe objednávkového systému. Budova je vybavená bezpečnostným systémom a parkovanie pre zamestnancov je zabezpečené bezpečnostnou rampou v areáli. Budova je napojená na verejné rozvody (voda, kanalizácia, elektrická energia, plyn a slaboprúdové rozvody), vykurovanie je prostredníctvom centrálneho  kúrenia TÚV (oceľové radiátory s termoreguláciou). Celá budova je klimatizovaná. Pre návštevy je k dispozícií 8 parkovacích miest pred budovou. Do areálu budovy je taktiež bezproblémová dostupnosť s nákladným autom.

 

LOKALITA:

Administratívna budova je situovaná v mestskej časti Rača v pokojnej ulici, ktorá zabezpečuje ideálne pracovné prostredie, ako aj skvelú dopravnú dostupnosť do centra mesta, ostatných častí Bratislavy a napojenie na diaľnicu D1 (10 minút autom nájazd/zjazd na D1). V pešej dostupnosti sa nachádzajú zastávky MHD (električka, autobus) a železničná stanica (Bratislava – Rača). Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, v tesnej blízkosti sa nachádza reštaurácia s dennými menu a v okolí je dostatok možností na stravovanie a nákupy.

 

CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 8,20 EUR/m2/mesiac + energie podľa skutočnej spotreby

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Mgr. Lukáš Mucha MBA
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com