Byt, 2 - izbový, 45m2, Bratislava II - Ružinov, Trebišovská ulica

550,00 € / celkom
Adresa: Trebišovská, Bratislava II
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Prenájom
Kategória: Byty
Počet izieb: 2 izby
Úžitková plocha: 45 m2
ID inzerátu: 297

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v časti Ružinov, s krásnym výhľadom na park, na Trebišovskej ulici.

BYT:

2 izbový byt sa nachádza na 5 poschodí tehlového domu s výťahom na Trebišovskej ulici s úžitkovou plochou 45m2. Byt pozostáva z 2 obytných miestností, samostatnej kuchyne s preskleným balkónom, kúpeľne s vaňou a samostatným WC. Byt je situovaný na východ, smerom k parku.

DISPOZÍCIA BYTU:
Zo vstupnej chodby s úložným priestorom sa vchádza do priechodnej obývačky, z ktorej je vstup do vybavenej kuchyne a spálne so zasklenou loggiou.

Byt sa prenajíma zariadený a v prípade potreby možné doplniť ďalším nábytkom.

VÝHODY:

Byt je situovaný v časti Ružinov, ktorej poloha zabezpečuje kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti škola a škôlka, nákupné centrá OC Central a OC Retro, nemocnica Ružinov. Zastávka MHD 5 minút od bytového domu. Výborná dostupnosť kamkoľvek v rámci Bratislavy ako aj napojenie na diaľničný obchvat

V blízkosti sa nachádza obľúbené jazero Štrkovec, fitness centrum, wellness a pestré možnosti na aktívny oddych a šport..

CENA MESAČNÉHO NÁJMU 550 EUR/mesiac + 125 EUR/mesiac energie  

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Ing. Vladislava Krupjaková
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com