Byt, 2 - izbový, 58m2, Bratislava IV - Lamač, Studenohorská ulica

450,00 € / celkom
Adresa: Studenohorská, Bratislava IV
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Prenájom
Kategória: Byty
Počet izieb: 2 izby
Úžitková plocha: 58 m2
ID inzerátu: 295

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom výborne dispozične riešený 2 izbový byt s dvomi samostatnými nepriechodnými izbami  v pokojnej časti Lamača s kompletnou občianskou vybavenosťou na Studenohorskej ulici.

BYT:

Nachádza sa na 1. z 8 poschodí (nie prízemí) v bytovom dome s výťahom. Úžitková plocha bytu je 58 m2. Veľkou výhodou bytu je jeho dispozičné riešenie – 2 samostatné nepriechodné priestranné izby. Byt pozostáva z:
- vstupná predsieň so šatníkovou skriňou
- dve samostatné nepriechodné izby
- samostatná plne vybavená kuchyňa
- kúpeľňa so sprchovým kútom a práčkou
- samostatná toaleta

 

LOKALITA:

Byt je situovaný v pokojne časti v Lamači, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (potraviny, reštaurácie, pošta,), pestré možnosti aktívneho oddychu a dobrú dopravnú dostupnosť do centra mesta, ostatných častí Bratislavy (autom, MHD) ako aj napojenie na diaľnicu D1.

CENA MESAČNÉHO NÁJMU 450 EUR/mesiac + 110 EUR/energie

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Bc. Katarína Némethová
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com