Byt, 2 - izbový, 55m2, Bratislava I - Staré mesto, Blumentálska ulica

600,00 € / celkom
Adresa: Blumentálska, Bratislava I
Stav: Novostavba
Typ inzerátu: Prenájom
Kategória: Byty
Počet izieb: 2 izby
Úžitková plocha: 55 m2
ID inzerátu: 293

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom úplne nový, zariadený 2 izbový byt v lukratívnej rezidencii  STEIN v Starom Meste  na  Blumentálskej ulici.

BYT:

Nachádza sa na 1. z 5 poschodí v rezidencii STEIN. Úžitková plocha bytu je 55 m2 (vrátane loggie). Byt je úplne nový, ešte neobývaný a prenajíma sa kompletne  zariadený. Pre rezidentov bytového domu je k dispozícií súkromný dvor vo vnútrobloku s oddychovou zónou a detské ihrisko. 

DISPOZÍCIA BYTU:

Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, priestrannej obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, samostatnej spálne s množstvom úložného priestoru, kúpeľne s vaňou a práčkou, samostatnej toalety a loggie, na ktorú je výstup u oboch izieb.  

LOKALITA:

Byt je situovaný vo vyhľadávanej rezidencii STEIN, ktorej poloha zabezpečuje kompletnú občiansku vybavenosť - v pešej dostupnosti OC CENTRAL (obchody, potraviny, reštaurácie, kaviarne, drogéria, poliklinika, lekáreň, nemocnica) a taktiež historické centrum mesta. Lokalita disponuje výbornou dopravnou dostupnosťou do ostatných častí Bratislavy ako aj napojenie na diaľničný obchvat.

CENA MESAČNÉHO NÁJMU 600 EUR/mesiac + 120 EUR/mesiac energie  

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Mgr. Kateřina Helísková
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com