Dom, 4 - izbový, 118m2, Miloslavov - Alžbetin Dvor

179 000,00 € / celkom
Adresa: , Senec
Stav: Novostavba
Typ inzerátu: Predaj
Kategória: Domy a vily
Počet izieb: 4 izby
Úžitková plocha: 118 m2
ID inzerátu: 288

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj murovanú novostavbu 4 izbového rodinného domu (bungalov) v pokojnej časti Miloslavov – Alžbetin Dvor. Rodinný dom je situovaný na pozemku o celkovej výmere 601 m2 z toho zastavaná plocha je 149 m2 a vnútorná úžitková plocha je 118 m2. Možnosť dokončiť dom aj na kľúč.

DOM:

Je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, kanalizácia, plyn). Dom je výborne dispozične riešený  s množstvom vnútorného aj vonkajšieho priestoru. Predáva sa v štandarde holodom. Dispozičné riešenie domu pozostáva zo vstupnej predsiene, priestrannej obývacej izby s prípravou na krb prepojenej s kuchyňou so špajzou, 3 samostatných izieb, kúpeľne, 2 toaliet, samostatného šatníka/technickej miestnosti a terasy. V dome sú použité kvalitné materiály:

 • Tehla: Wienerberger 30

 • Strecha: Mediterran

 • Okná: Salamander 3-sklo

 • Krov: Kvalitný väzníkový krok s úložným priestorom na povale

 • Zateplenie: 150 mm polystyrén  

 • Zateplenie stropu: 300 mm Nobasil

 • Podlahové kúrenie

 • Príprava na elektrické žalúzie aj s vodiacimi lištami

 • Optický kábel

 • Kompletné elektroinštalácie

 • Komín Schiedel – príprava na krb v obývacej izbe


LOKALITA DOMU:

Dom je situovaný v obci Miloslavov – Alžbetin Dvor, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, potraviny, škola, škôlka) a dobrú dopravnú dostupnosť. V blízkosti rodinného domu je množstvo možností na aktívny oddych v prírode (cyklotrasy, športoviská, ihriská). Lokalita je vhodná pre rodiny a poskytuje absolútne pokojné bývanie mimo hlavnej cesty.

 

CENA DOMU:     179 000 EUR (vrátane kompletného odborného a právneho servisu RK)

Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny poradca, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcii.

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.


PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Mgr. Lukáš Mucha MBA
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com