Posledný pozemok, iba par km od Bratislavy v lokalite Miloslavov, časť Miloslava – Vínna Alej

120,00 € / celkom
Adresa: , Senec District
Stav: Novostavba
Typ inzerátu: Predaj
Kategória: Pozemky
Počet izieb: Stavebný pozemok
Úžitková plocha: 604 m2
ID inzerátu: 160

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na predaj posledný pozemok,  iba par km od Bratislavy v lokalite Miloslavov, časť Miloslava – Vínna Alej I, ktorá je už dokončená.

Pozemky: 
V ponuke je posledný pozemok o výmere 601 m2. Nachádza sa v intraviláne obce, v novo vybudovanej lokalite s IS. Siete (kanalizácia, voda a elektrika) sú už všetky vybudované, momentálne prebieha kolaudácia. Prístupová asfaltová cesta bude odovzdaná obci. Ide o tichú lokalitu, mimo hlavného ťahu. Zastavanosť pozemku je určená podľa územnoplánovacej informácie obce Miloslavov. Pri pozemkoch 600 m2 je 25%.

Cena za pozemok je 120 €/m2  s DPH.

OKOLIE:
Miloslavov je obec, ktorá sa skladá z dvoch častí - Alžbetin Dvor a Miloslava. Vzdialená je od Bratislavy iba 10 km s dobrou a rýchlou dostupnosťou do mesta. Dostupnosť z hlavného mesta je riešená frekventovaným autobusovým aj vlakovým spojením. Pozemok sa nachádza medzi dedinami Alžbetin dvor a Miloslava. 

CENA: 120€/m2 s DPH vrátane provízie RK 

Bezplatne Vám vybavíme hypotekárny úver s čo najnižším úrokom. 

Pre viac informácií kontaktujte makléra:

Meno Priezvisko: Renáta Stopiak
Kontakt: 
+421907362850

mail:info@brothersreal.com

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Bc. Renáta Stopiak
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com