--REZERVOVANE--Byt - 1,5 izbový, 31 m2, Bratislava II - Ružinov, Vlčie Hrdlo

80 000,00 € / celkom
Adresa: , Bratislava II
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Typ inzerátu: Predaj
Kategória: Byty
Počet izieb: 2 izby
Úžitková plocha: 31 m2
ID inzerátu: 103

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj 1,5 -izbový byt v bytovom dome v Bratislave, mestská časť Ružinov na ulici Vlčie Hrdlo 76.

 

BYT:

Nachádza sa na 5.NP poschodí 6 poschodového bytového domu s výťahom. Výmera bytu je 30,67 m2. K bytu prináleží aj pivnica o výmere 1,44 m2. Byt pozostáva z dvoch obytných miestností (priestranná obývačka spolu s kuchyňou a samostatná izba) a príslušenstvo bytu pozostáva z kuchynského kútu, kúpeľňa, WC a malá chodbička.

 

Byt bol rekonštruovaní v roku 2013. Vybavením kuchynskej linky je vstavaná varná doska s digestorom, vstavaná elektrická teplovzdušná rúra a pečenie, chladnička. Kúpeľňa má keramické obklady, vybavená je samostatným sprchovacím kútom, WC a umývadlom. Vnútorné dvere v byte sú biele, vchodové dvere bytu sú bezpečnostné s viacbodovým uzamykaním. Byt má ústredné kúrenie, radiátory, plastové okná a vonkajšie žalúzie.

 

Rozmery izieb: Izba s kuchyňou 18 m2, , Izba – 8,37m2, kúpeľňa 2,25 m2, chodbička 2,05 m2,

 

- Orientácia izieb: juh

- Mesačné náklady pri 1 osobe: 110,- € + internet UPC 25,- €

- Byt je slnečný, milý mladí susedia

- V cene bytu je 1 parkovacie miesto

- Byt sa predáva zariadený

 

BYTOVÝ DOM:

Panelový bytový dom z roku 1986, v roku 2008 bola stavba ubytovacieho zariadenia rekonštruovaná ( nové zateplenie, nová fasáda, strecha, nové rozvody kanalizácie, elektriky, nové okná, schody, omietky, dvere). Bytový dom má jedno podzemné podlažie a šesť nadzemných podlaží. V podzemnom podlaží sa nachádzajú pivnice a nadzemných podlažiach byty. Na jednom podlaží sú 14 bytov, vo vchode je 78 bytov. Bytový dom má plochú strechu. Bytový dom je vybavený 2 výťahmi.

 

Bytový dom je oplotený, vlastné parkovisko, záhradka.

 

OKOLIE:

Jedná sa o mestskú časť Bratislava Vlčie Hrdlo, pozostávajúca z bytovej a čiastočne priemyselnej výstavby, s veľmi dobre rozvinutou občianskou vybavenosťou, 10 min autom do centra. Autobusové či trolejbusové spojenie v tejto časti je dobré. V blízkosti nájdete možnosti pre športové a kultúrne využitie, par metrov od bytového domu je plaváreň, zdravotné stredisko, potraviny, banky, pošta.

 

V blízkosti sa nachádza Nábrežie Dunaja a hrádza, ktorá vedie až do centra a do Petržalky.

Pre viac informácií kontaktujte realitnú kanceláriu:
+421 907 362 850 , office@brothersreal.com

 

TÚTO NEHNUTEĽNOSŤ ODPORÚČAM VIDIEŤ!

 

CENA: 80.000,- € vrátane provízie a kompletného servisu realitnej kancelárie BROTHERS

 

Bezplatne Vám vybavíme hypotekárny úver s čo najnižším úrokom.

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Bc. Renáta Stopiak
Real Estate Consultant

+421 907 362 850 office@brothersreal.com