Kariéra

Rozširujeme svoje pôsobenie a v súvislosti s neustálym rozširovaním ponuky a akvizíciami nových developerských projektov, do svojho tímu hľadáme nových obchodníkov, ktorí sa chcú v plnej miere a s chuťou realizovať a maximálne využiť svoj potenciál a chcú byť súčasťou našej úspešnej cesty za dosahovaním spoločných cieľov a vízií, ktoré máme veľmi ambiciózne nastavené a nebojíme sa ďalších nových výziev.

Ponúkame kompletné zaškolenie a svoje know-how, neustálu starostlivosť a podporu svojich obchodných partnerov tak, aby boli čo najúspešnejší na trhu. Samozrejmosťou sú kompletné pracovné nástroje (auto, PC, aktívna databáza nehnuteľností a klientov), profesionálny fotograf, právne služby, kompletná marketingová podpora a obchodná asistentka k dispozícii.

Odmena za vykonanú prácu je neohraničená a viac ako adekvátna vynaloženému úsiliu a ponúkaným podporným prostriedkom. Bonus sú teambuildingové akcie, moderné a príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív.

Očakávame chuť vzdelávať sa a s radosťou aktívne pracovať v plnom nasadení, profesionálne a reprezentatívne vystupovanie, orientáciu na zákazníka, kreativitu a lojalitu voči svojej vlajkovej lodi.

Požadujeme vynikajúce komunikačné zručnosti, obchodnícke myslenie, empatiu voči zákazníkom, SŠ s maturitou alebo VŠ vzdelanie, VP sk.B, zručnosť v práci s PC, SLJ na vynikajúcej úrovni (slovom aj písmom), ANJ na úrovni stredne pokročilý. Skúsenosti v obchode výhodou.

Termín nástupu ihneď, prípadne dohodou.

Forma spolupráce - živnosť / s.r.o.

Svoje CV v slovenskom jazyku zasielajte prosím na: asistent@brothersreal.com

Do predmetu správy prosím uveďte názov pracovnej pozície: Real Estate Consultant

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.