Mgr. Kateřina Helísková

„Od začiatku svojej pracovnej kariéry v rôznych nadnárodných korporáciách sa pohybujem vo svete realít, či už som zastupovala záujmy z pozície nájomcu a neskôr aj prenajímateľa. Je to najviac rozvíjajúci a najdynamickejší trh spomedzi všetkých komodít, a preto je to pre mňa táto oblasť nesmierne príťažlivá. Nové trendy v oblasti moderných projektov bývania a office priestorov prinášajú mimoriadne a zaujímavé príležitosti a umožňujú kancelárii BROTHERS® prostredníctvom šikovných maklérov uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Nesmierne ma teší, že môžem rozširovať portfólio ponuky nehnuteľností pre našich klientov a zároveň poskytovať developerom podporu predaja na vysokej úrovni.“

Nájdených 83 ponúk.

Pekný  a klimatizovaný byt s úžitkovou plochou 50  m2  a 5,3 m2 loggia   sa nachádza na 12 poschodí.   Byt je kompletne zariadený, čerstvo vymaľovaný. Byt je voľný ihneď.

Priestranný 4- izbový byt s úžitkovou plochou 87 m2 + loggiou a pivničná kobka (1,65 m2) sa nachádza na 3. poschodí 8 poschodového bytového domu s výťahom. Byt je zrekonštruovaný a orientácia bytu je na východ a západ.

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v novostavbe o výmere 35m2 a s balkónom o výmere 5 m2. Nachádza sa na 4/5 poschodí. Byt je vybavený hotovou kúpeľňou s kompletnou sanitou v nadštandarde, takisto aj interiérové dvere sú súčasťou. K bytu neprislúcha parkovacie miesto. Dokončenie stavby do konca roka 20...

Príjemný a pekný 3 izbový byt v rodinnom dome so samostatným vstupom s úžitkovou plochou bytu 96,3 m2 + terasa, sa nachádza na 1 NP. Byt je vhodný pre 4 osoby. Depozit sa platí polovica mesačného nájmu.

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v malopodlažnom bytovom dome. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží zo 6 a výmera bytu je 90,37 m2 + 14,59 m2 terasa. Byt pozostáva z predsiene, chodby, 2 izieb, spálne, 2x kúpeľne + WC, kuchyne, ktorá je prepojená s jedálňou a obývacou časťou a terasy.

Na predaj 2 izbový byt v malopodlažnom bytovom dome s historickým nádychom a komornou atmosférou. Byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží zo 6 a výmera bytu je 56,85 m2. Byt pozostáva z predsiene, chodby, kúpeľne s WC, kuchyne, ktorá je spojená s obývacou časťou. Vybraté technické parametre: obv...

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v malopodlažnom bytovom dome. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží zo 6 a výmera bytu je 90,37 m2 + 4,5 m2 balkón. Byt pozostáva z predsiene, chodby, 2 izieb, spálne, 2x kúpeľne + WC, kuchyne, ktorá je prepojená s jedálňou a obývacou časťou a terasy.

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v malopodlažnom bytovom dome. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží zo 6 a výmera bytu je 47,14 m2. Byt pozostáva z predsiene, kúpeľne s WC, kuchyne, ktorá je spojená s obývacou časťou.

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v malopodlažnom bytovom dome. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží zo 6 a výmera bytu je 44,87 m2. Byt pozostáva z predsiene, kúpeľne s WC, kuchyne, ktorá je spojená s obývacou časťou.

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v malopodlažnom bytovom dome. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží zo 6 a výmera bytu je 56,85 m2. Byt pozostáva z predsiene, chodby, spálne, kúpeľne + WC, kuchyne, ktorá je prepojená s obývacou časťou.

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v malopodlažnom bytovom dome. Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží zo 6 a výmera bytu je 77,49 m2 a balkóna 4,5 m2. Byt pozostáva z predsiene, chodby, jedného samostatného WC, kúpeľne s WC, kuchyne, ktorá je spojená s obývacou časťou a jedálňou.

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v malopodlažnom bytovom dome. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží zo 6 a výmera bytu je 90,37 m2 + 14,59 m2 terasa. Byt pozostáva z predsiene, chodby, 2 izieb, spálne, 2x kúpeľne + WC, kuchyne, ktorá je prepojená s jedálňou a obývacou časťou a terasy.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.