Ing. Katarína Ďurčíková

V oblasti stavebníctva sa pohybujem prakticky od mala. Vždy ma zároveň priťahovala vízia ako sa dajú veci v bývaní vylepšiť, ako môžu ľuďom spraviť prostredie a život príjemnejším. V oblasti kupovania vlastných realít to platí viacnásobne, pretože nehnuteľnosť si zaobstarávame na dlhšie obdobie, ak nie na celý život. Napĺňa ma byť sprievodcom a hľadať Vaše vysnívané bývanie.

Nájdených 9 ponúk.

Klimatizovaný 2 izbový byt na 16.poschodí v komplexe III veže Byt sa predáva zariadený. V prípade záujmu možné kúpiť aj parkovacie miesto.

Priestranný 2,5 izbový byt s podlahovou plochou 65 m2 sa nachádza na 6.poschodí. Byt je v pôvodnom stave, čo dáva možnosť novým majiteľom si ho prerobiť a prispôsobiť podľa vlastných predstáv.  K bytu prislúcha pivnica. Bytový dom je rekonštruovaný. Nový výťah. Dve terasy 10 a 15 m2.

Príjemný 2 izbový byt o výmere 57, 35 m2 sa nachádza na 1. poschodí v tehlovom bytovom dome vo vyhľadávanej lokalite v Petržalke blízko Petržalskej stanice. K bytu prislúcha priestranná pivnica o výmere približne 18 m2.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom luxusný svetlý priestranný 2 izbový byt vhodný najmä pre náročnejšiu klientelu v novostavbe PANORAMA CITY na Landererovej ulici, Bratislava. Byt je klimatizovaný a má jednu lodžiu. K dispozícii je jedno parkovacie státie a pivničná kobka. Bytový...

Svetlý priestranný 2 izbový byt o celkovej výmere 50 m2 s balkónom 4 m2 sa nachádza na 2. poschodí v 5 poschodovej novostavbe STEIN. Orientácia bytu je juhozápadná. K dispozícii pivnica o rozlohe  5 m2. Parkovacie miesto v podzemnej garáži blízko výťahu. Objekt má vlastný uzatvorený vnútroblok....

Byt s podlahovou plochou 69,22m2 vrátane loggie 3,68 m2 sa nachádza na 2. poschodí 7 poschodového bytového domu s výťahom. Dom má vlastnú kotolňu, dvojtrubkový systém vykurovania a pomerové merače tepla.

Svetlý priestranný 3+1 izbový byt o celkovej výmere 92 m2 s balkónom sa nachádza na 1. poschodí v 9 poschodovom bytovom dome s výťahom. Byt sa prenajíma ako čiastočne zariadený. Byt je po celkovej rekonštrukcii.

Príjemný 2,5 izbový byt o celkovej výmere 64 m2 s loggiou a balkónom sa nachádza na 2. poschodí v 5 poschodovom bytovom dome s výťahom. Byt je zrekonštruovaný.

Garsónka, 20m2, Bratislava II -Ružinov, Závodná ulica

Bratislava II - Podunajské Biskupice, Závodná

Útulná garsónka o výmere 20 m2 s francúzskym balkónom sa nachádza na 3. poschodí v 9 poschodovom bytovom dome s dvoma výťahmi vo vyhľadávanej lokalite medzi rodinnými domami. K bytu prislúcha pivnica. K bytu je možné prenajať parkovacie miesto.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.