Alexander Čaniga

„Nehnuteľnosti ma fascinovali už odmala. Pracoval som v oblasti finančného trhu a investovania na svetových burzách, ale rozhodol som sa využiť svoje obchodné zručnosti aj v inej oblasti - na trhu s nehnuteľnosťami. Vedel som do čoho idem, preto som sa v tejto oblasti nestratil a naplnil si svoje detské túžby. Pomáham ľudom nájsť to, čo hľadajú. Kúpa bytu je častokrát jedinečné životné rozhodnutie, a som rád, že počas celého procesu môžem stáť pri Vás. Predaj bytu je taktiež životná zmena, pomôžem Vám zistiť reálnu hodnotu nehnuteľnosti na trhu a vyriešiť všetky potrebné veci spojené s predajom. Moja najväčšia motivácia sú úsmevy ľudí a ich spokojnosť po dokončenom obchode a taktiež spätná väzba s poďakovaním, aj po niekoľkých mesiacoch od dokončeného obchodu. Spolu to zvládneme rýchlo a efektívne.“

Nájdených 9 ponúk.

Byt, 3 - izbový, 110m2, Malinovo

Senec - Malinovo, Školská

Moderný mezonetový byt v Malinove ponúka nadštandartné bývanie. Byt má veľkú terasu a prislúcha k nemu aj parkovacie státie a záhrada o výmere 300 m2.

Moderný 3 izbový byt s terasou sa nachádza v novostavbe Vinohradis. Byt je dizajnovo robený na mieru a ponúka bývanie pre náročných. Lokalita ponúka na dosah prírodu a zároveň aj centrum mesta.

5 izbový dom v Ružinove poskytuje pohodlné bývane mimo ruchu mesta. Dom je zrekonštruovaný, pozostáva z 2 podlaží a vo dvore je možnosť zaparkovať 3 osobné autá.

Byt, 3-izbový ,106m2, Bratislava-Nové Mesto, Klenová ulica

Bratislava III - Nové Mesto, Klenová

3 izbový byt sa nachádza na Kramároch a ponúka dobrú občiansku vybavenosť. Byt je kompletne zariadený a je možné k nemu prenajať garážové státie za cenu 20€/mesiac.

Zrekonštruovaný byt ponúka útulné bývanie v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou parkovacou dostupnosťou.

3 izbový byt s balkónom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v Ružinove, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a dostupnosť do všetkých častí Bratislavy. Byt je vhodný pre dvojice.

Pekný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o rozlohe 35,5 m2 s balkónom na 7.poschodí z 10 v bytovom dome s výťahom.

3 izbový byt je čiastočne zariadený a vybavený novými spotrebičmi. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a dostatok zelene.

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v novostavbe o výmere 35m2 a s balkónom o výmere 5 m2. Nachádza sa na 4/5 poschodí. Byt je vybavený hotovou kúpeľňou s kompletnou sanitou v nadštandarde, takisto aj interiérové dvere sú súčasťou. K bytu neprislúcha parkovacie miesto. Dokončenie stavby do konca roka 20...

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.